PNEUSERVIS

přezutí, opravy pneumatik, servis TPMS

Nabízíme široký sortiment pneumatik na Vaše osobní a dodávkové vozy.

Pneuservis pro jednostopá vozidla.

Montáž kol do průměru 24 palců, montáž nízkoprofilových pneumatik a pneumatik typu RUN FLAT. Jsme vybaveni servisním zařízením pro systém TPMS, OPRAVY PNEUMATIK.

Sezónní uskladnění pneumatik i celých kol.

TPMS

Zakoupili jste si nové vozidlo vyrobené po roce 2014? Pokud se jedná o nový typ vozidla bude jistě vybaveno systémem monitorování tlaku v pneumatikách. Tento systém, obecně známí jako TPMS (Tyre Pressure Monitoring System), hlídá provozní tlak plyny v pneumatice a v případě poklesu tlaku řidiče neprodleně informuje o nastalé situaci.

Hlavním významem tohoto systému zavedeného dle nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č.660/2009 ze dne 13. 7. 2009 jsou zejména zvýšení bezpečnosti provozu vozidel, kdy systém včas informuje řidiče o poklesu tlaku plynu v pneumatice a může tak zabránit kolizní situaci, snížení provozních nákladů vozidla - snížením valivého odporu pneumatiky ( spotřeba paliva, optimální opotřebení pneumatik), pozitivní dopad na životní prostřední ( nižší valivý odpor = nižší CO2).

Systém TPMS má ve vozidle stejný význam jako systém ABS nebo airbag, musí být tedy vždy funkční a v provozuschopném stavu. S nefunkčním systémem TPMS se vystavujete problému s pravidelnou kontrolou STK, muže dojít i k postihu ze strany PČR nebo problémem s případným plněním pojistného ze strany pojišťoven.

Náš pneuservis je vybaven kvalitním nástrojem pro servis tohoto systému, se kterým se o Vaše vozidlo postaráme. Zajistíme optimání řešení při nákupu nových senzorů do letních či zimních sad kol, zjistíme provozní stav baterií a provedeme diagnostiku systému, opravu provedeme s použitím kvalitních servisních sad a nástrojů, proto si nedělejte starosti. Ty přenechejte nám.

© 2016 Autoservis Stanislav Marval, Branišovská 20, Praha 4- Točná, 143 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!