KLIMATIZACE

Jsme držitelem oprávnění pro znovuzískávání fluorovaných skleníkových plynů dle směrnice 2006/40/ES.

Servisem klimatizací zajišťujeme správný chod systému klimatizace ve Vašem vozidle.

Provádíme plnění a čištění klimatizací, výměny dílů systému klimatizace, opravy a výměny kompresorů a potrubí, diagnostiku úniků chladiva. Pravidelným servisem klimatizačního systému ve vašem voze oddálíte, nebo zcela zabráníte jejímu poškození. Nejčastější poruchou bývá nechlazení systému z důvodu nefunkčnosti kompresoru nebo úniku chladiva, nepříjemný zápach klimatizačního systému způsobený tvorbou bakterií (zejména po delší době kdy je klimatizace nepoužíváná, třeba v zimě). Mechanické závady na klimatizačním systému jsou způsobeny otřesy potrubí (popraskané potrubí) nebo netěstnostmi a závadou na kompresoru. Nedílnou součástí systému jsou také kabinové filtry zachycující mikročástice z okolního prostředí. Zanesení pylového filtru se projevý nedostatečným prouděním vzduch z otvorů ventilace.

PLNĚNÍ A ÚDRŽBA KLIMATIZACÍ

Provádíme plnění klimatizací chadivem R134a - HFO 1234yf

Na dvou automatických plnících stanicích provedeme odsátí zbylého chladiva, zkoušku těstnosti systému, doplnění chladícího plynu a oleje kompresoru.

Kontrolu tešnosti doporučujeme provést při každém plnění novým chladivem HFO 1234yf, opravách systému klimatizace, nebo při výrazném úniku chladiva klimatizace.

OPRAVY KLIMATIZACE

Provádíme veškeré opravy systému klimatizace, výměny kompresorů, výměny kondenzátorů a výparníků, výměny kabinových filtrů.

ANALÝZA CHLADIVA - TEST TĚSTNOSTI - ČIŠTĚNÍ OZÓNEM
Provádíme analýzu chladiva pomocí automatického analyzátoru chladiva, zkoušku těstnosti systému klimatizace po opravách systému pomocí formovacího plynu a reflexní látky, provádíme ozónové čištění interieru vozidla - odstranění zápachu z klimatizace, odstranění cigaretového zápachu.

PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE 608 267 919